دانلود

نرم افزار واکاوه

نرم افزار واکاوه

امروزه با توسعه ی وسیع تجهیزات آزمایشگاهی و توسعه و تنوع تست ها در نتیجه آن ، و نیز افزایش تعداد آزمایشگاههای تشخیص طبی در سطح کشور به نظر میرسد لزوم و ضرورت ایجاد استانداردها و تلاش برای یکسان سازی آزمایشگاهها در انجام امور فنی و پاسخ دهی به بیمار بیش از پیش ضروری باشد . تعدد آزمایشگاهها و نیز پراکندگی آنها در سطح کشور و لزوم وجود سرعت و دقت در انجام این مهم ، احساس نیاز به یک نرم افزار که هم قابلیت کار در یک آزمایشگاه را داشته باشد و هم امکان برقراری ارتباط از طریق شبکه جهانی اینترنت نیز داشته باشد بوجود می آورد ..

این شرکت، نرم افزاری را که با تکنولوژی و با زبان های برنامه نویسی روز دنیا در چند بستر مختلف طراحی و پیاده سازی و از مدیریت داده نرم افزار قوی بهره گرفته است و به گونه ای طراحی کرده است که پاسخگوی این نیاز کشور باشد .

دریافت فایل رفع خطای ارتباط با سرور

نرم افزار تحت ویندوز اخیرا به دلیل جابجایی سرور ها و آدرس ارتباطی نرم افزار با سرور مرکزی ،با خطای ارتباطی در زمان ارسال و دریافت اطلاعات مواجه می شود در صورتیکه نرم افزار شما نیز دارای این خطا است فایل زیر را دانلود و در پوشه نصب نرم افزار جایگزین فایل قبلی کنید و نرم افزار را مجددا اجرا و اقدام به بروزرسانی نرم افزار کنید تا مشکل پیش آمده مرتفع گردد. در صورت بروز هرگونه مشکل با شماره تماس 09175355275 تماس حاصل نمایید شرکت داده کاوان بابت بروز این مشکل عذرخواهی نموده و از سعه صدر شما کمال تشکر را دارد.


درصد پیشرفت

نرم افزار تحت ویندوز
78%
نرم افزار تحت وب
46%
نرم افزار تحت آندروید
64%
نرم افزار تحت ios
13%